unknown v ELiXiR 50haon

unknown v ELiXiR 2wmnfx4
unknown v ELiXiR 50haon

unknown v ELiXiR 2wmnfx4



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share | 
 

 unknown v ELiXiR

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime20/5/2011, 22:44

Line-up:
unknown v ELiXiR Ba unknown.iin FRiTZZY
unknown v ELiXiR Ba unknown.iin pafpaf
unknown v ELiXiR Ba unknown.iin koyote
unknown v ELiXiR Ba unknown.iin kordA.
unknown v ELiXiR Ba unknown.iin Durke

Mape:

1. de_:
unknown 7 : 8 ELiXiR
unknown 2 : 8 ELiXiR
_________________________________________________
unknown 9 : 16 ELiXiR

ScreenShots:

unknown v ELiXiR Dedust20001ff.th

Ostaje default win dok ne postave demo 'Agronifec Wolf' i 'bsn', ako okace, gg i ide im win :)
Back to top Go down
Koyote
MEMBERS
MEMBERS
Koyote

Posts : 503


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime21/5/2011, 02:07

ovaj 'Agronifec Wolf' je vise puta uhvacen sa wh ... na jkj na gamers.ba pub i na progaming pub bio sam tu kad je dobijao banove a kolko se sjecam mali elitewow je napravio busted movie al samo mi je zao sto nema vise jkj forum pa da nadjem a nema nigdje na google okreno sam ga napako ... nema pa nema :/

pozz :)
Back to top Go down
fudo
LEADER
LEADER


Posts : 558


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime21/5/2011, 10:00

team sory sto sam morao nako da izadem na pocetku cw'a
Back to top Go down
kordA.
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 72


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime21/5/2011, 16:54

jos si navro da igras pa si izaso :( ccc srecom bio sam tu da te zamjenim konju ccc
Back to top Go down
nade
MEMBERS
MEMBERS
nade

Posts : 130


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime21/5/2011, 20:58

good job
Back to top Go down
Koyote
MEMBERS
MEMBERS
Koyote

Posts : 503


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 08:58

lik kaze otkljucaj temu da ul demo a jos nije ... mozda mu je fenix reko da cu skinuti wh pa pogledati demo pa se prepo da ne uradim busted movie HAHAHAHA

lock ovo fritzzy bgt vidis da lik ima wh cim nece da ul ;)

pozz
Back to top Go down
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 13:09

koyote wrote:
lik kaze otkljucaj temu da ul demo a jos nije ... mozda mu je fenix reko da cu skinuti wh pa pogledati demo pa se prepo da ne uradim busted movie HAHAHAHA

lock ovo fritzzy bgt vidis da lik ima wh cim nece da ul ;)

pozz

Necu, evo im svi usoliv, unlock je tema, samo neka da demo citer, vidjecemo ko laze ;)
Back to top Go down
FENiX
VIP
VIP


Posts : 122


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:29

ma lik kaze evo uploada se, ja otiso da jedem, dok sam dosao on otisao, a vidio sam da je pisao evo uploadao sam ovoono..
Back to top Go down
Koyote
MEMBERS
MEMBERS
Koyote

Posts : 503


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:32

ma nije frka ul ce ga valjda do nove godina ... al cekam da ul i da pogledam njegov demo ( skino sam wh i cekam da se pojavi link pa da vas obradujem ) ... mozda bude busted movie sta znas :r
Back to top Go down
Logi
MEMBERS
MEMBERS
Logi

Posts : 1419


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:34

FENiX wrote:
ma lik kaze evo uploada se, ja otiso da jedem, dok sam dosao on otisao, a vidio sam da je pisao evo uploadao sam ovoono..

Vi nas zajebajete, bmk demo hocu do kraja sedmice, i da je sve DEFAULT
Back to top Go down
FENiX
VIP
VIP


Posts : 122


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:37

HOš malo ćune ? :)
REKO SAM DA CE UPLOAD; AKO NE HTJEDNE UPLOAD LETI IZ KLANA ( MADA I NIJE U KLANU ) AL ET ;)
Back to top Go down
Logi
MEMBERS
MEMBERS
Logi

Posts : 1419


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:38

haj smiri dozivljaje; nego nek on upload, al da je sve DEFAULT
Back to top Go down
Koyote
MEMBERS
MEMBERS
Koyote

Posts : 503


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:40

poceli sta smarati ... cekamo za demo jebena 3-4 dana ako ne i vise ... on se nesto pravi mutav ... vi kad ste trazili od durketa dobili ste za 15min ... a znam ja sto on nece da ul ... al ne mora bmk ... ostaje default win i cao :)

btw i od bsn demo jer i od njega smo trazili ... al nece biti potrebno ako ovaj postavi ... jer sam 100% siguran da je imao wh ;)
Back to top Go down
FENiX
VIP
VIP


Posts : 122


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 18:55

i od Copre demo? ja njega nemam ni na msn ni nidje :S
Ako ga brko gdje nafata to je to :D

http://gamehosting.ba/refferal/ref.php?id=10961 KLIK !

Potrudit cu se da dobijte jebene demoe :)
Back to top Go down
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime24/5/2011, 19:33

FENiX wrote:
i od Copre demo? ja njega nemam ni na msn ni nidje :S
Ako ga brko gdje nafata to je to :D

http://gamehosting.ba/refferal/ref.php?id=10961 KLIK !

Potrudit cu se da dobijte jebene demoe :)

Potrudicu se i ja da lockam ovu temu, necemo mi moliti za demo. Vi ste od Durketa dobili odmah nakon cw, + mu je net sporiji od naseg HSa barem 2x puta ... hvatali su lika sa wh, pravili mu busted i vi ga drzite u klanu i zovete da igra za vas o.O .
Back to top Go down
FENiX
VIP
VIP


Posts : 122


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime25/5/2011, 20:49

1. Ono nije klan, ono je mix bio.
SANE, COPRA, AGRO, BRKO NISU U KLANU, samo je knox bio iz klana, tada je i brko bio u klanu ali vise nije.
2. Jesam li govorio da skinu tag? da nije klan? al su se svi pravili ludi -.-'
3. AGronifecu pisem na fb, stavljam mu na zid da uploada demo i da link, al on me ignore i brise ono sa zida, dok copre nemam u prendovima, al za copru smijem zivot dati da nema nista..
Mozete promjeni ime teme na mix, jer ono uopste nije klan a sada i meni sumnje rastu da je agronifec wh imao.
Back to top Go down
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime25/5/2011, 22:14

FENiX wrote:
1. Ono nije klan, ono je mix bio.
SANE, COPRA, AGRO, BRKO NISU U KLANU, samo je knox bio iz klana, tada je i brko bio u klanu ali vise nije.
2. Jesam li govorio da skinu tag? da nije klan? al su se svi pravili ludi -.-'
3. AGronifecu pisem na fb, stavljam mu na zid da uploada demo i da link, al on me ignore i brise ono sa zida, dok copre nemam u prendovima, al za copru smijem zivot dati da nema nista..
Mozete promjeni ime teme na mix, jer ono uopste nije klan a sada i meni sumnje rastu da je agronifec wh imao.

Da ste nas uzeli ne bi bio mix, i kao kn0x ti u klanu a kn0x igra za ek1. Uglavnom, mi demo dobili nismo i zaboli me qrac, ovdje ide lock !
Back to top Go down
Sponsored content




unknown v ELiXiR Empty
PostSubject: Re: unknown v ELiXiR   unknown v ELiXiR I_icon_minitime

Back to top Go down
 

unknown v ELiXiR

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
» unknown v EQ
» unknown v mix
» unknown v Hs
» unknown v dgb
» unknown v NBD
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: unknown.iin team :: unknown team category [CS 1.6] :: Played CW matches-