unknown v PLUGNPLAY 50haon

unknown v PLUGNPLAY 2wmnfx4
unknown v PLUGNPLAY 50haon

unknown v PLUGNPLAY 2wmnfx4



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share | 
 

 unknown v PLUGNPLAY

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime3/5/2011, 22:28

Line-up:
unknown v PLUGNPLAY Ba unknown.FritzZy
unknown v PLUGNPLAY Ba unknown.logouT
unknown v PLUGNPLAY Ba unknown.koyote
unknown v PLUGNPLAY Ba unknown.kordA.
unknown v PLUGNPLAY Ba unknown.feNix

Mape:

1. de_dust2:
unknown 9 : 6 PLUGNPLAY
unknown 5 : 10 PLUGNPLAY
_________________________________________________
unknown 14 : 16 PLUGNPLAY

1. de_inferno:
unknown 6 : 9 PLUGNPLAY
unknown 4 : 7 PLUGNPLAY
_________________________________________________
unknown 10 : 16 PLUGNPLAY

ScreenShots:

unknown v PLUGNPLAY Pnp1stdd2.th

unknown v PLUGNPLAY Pnp1stinf.th

* Default win je sve dok NINJA, kako vec mu nick ide ne uploaduje demo koji smo trazili, usput, kada me smithy "prozvao" za 16bita odmah sam uradio SS i na sayu se vidi da raspravljamo oko tih 16bita, znaci nisam radio retry i ostalo, odmah sam uzeo SS u bazi, evo i dokaz:

unknown v PLUGNPLAY Smoke4smithy.th
Back to top Go down
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime3/5/2011, 22:31

Zao mi je sto se hamas naljutio na nas, ali istina je da su i on i smithy igrali na 0.1 i da su gutali nenormalno. Zato ce revans biti ponovljen na nasem serveru kada budemo ubacili plugin za rejtove i interp i ne bude prozivanja za to, usput ako se neko sjeca koliko je bio rezultat drugog halfa na infernu neka mi napise, ja se nesto ne sjecam, pa cu edit ovo gore, NINJA demo hocemo pa cemo vam priznati pobjedu, do tada lijep pozdrav !
Back to top Go down
hamas
VIP
VIP
hamas

Posts : 61


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 05:41

dobit cete demo u toku dana.....samo sto ste malo pretjerali,kao da vi nsite gutali,al sam reko svojima da ne pisu za to "gutanje"....usput server je kritican nemoze se pucat na njem....a sto guta sa interp 0.01 i rate 25k neznam brate,nije mi jasno.....samo previse psovki je bilo,razocarali ste me pravo svi redom... :$
Back to top Go down
Koyote
MEMBERS
MEMBERS
Koyote

Posts : 503


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 11:28

HAHAHAHAH a ti nas nisi razocaro ? Mi se ponadali zna lik pucat kad ono low rejtovi interp 0.1 skrol itd ... i mislis da znas igrati ... samo da mi te vidjeti na lanu kako pucas jer sam cuo da si uberlow ... al kad nabavimo server tj kgb premium pucat cemo pa cemo vas vidjeti "proine"

pozz
Back to top Go down
hamas
VIP
VIP
hamas

Posts : 61


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 11:53

nije mi isto pucat na kgb i na maloumnom serveru gdje mi je fps 40 i sjece slika....al opet sam pro za vas hvala
Back to top Go down
Logi
MEMBERS
MEMBERS
Logi

Posts : 1419


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 13:37

ovako drug moj, uskoro kupujemo kgb premium, bice postavljeni plugini za:
- bite 16/32
- rejtove, interp
ha hu, pa cemo vas vidjeti Hvala; Cao
Back to top Go down
kordA.
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 72


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 14:46

Hamas ? subota 7.05 ? Igraona : c2 ; mika, Vrijeme : 12h ?
Back to top Go down
hamas
VIP
VIP
hamas

Posts : 61


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 15:21

sta ti hocs korda nije mi jasno????vidio sam te sinoc...strasan si ;)
Back to top Go down
kordA.
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 72


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 15:24

5v5 lan ?
Back to top Go down
smithy
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 3


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 16:52

bas mi vas je zao... jer ste toliki paćenici koji zive za cs-om...a cw cemo igrat kad god ocete... a na rezultatu 14 ili 13 : 7 kad ste vodili u dd2 nisam gutao metke? i kad mi preokrenemo jebete mrtve za interp :/ to sto vi mislte da je do moga interpa koji je bio 0.01 nije do mene vec do vaseg servera :*
Back to top Go down
Koyote
MEMBERS
MEMBERS
Koyote

Posts : 503


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 19:15

ok ok ok mi cekamo demo pa cemo onda pricati ... i bio ti je interp 0.1 i low rejtovi ti mene ubijes sa 10 metaka ja u tebe 30 metaka "saspem" ti ziv ... dobijes famas na kr burst usta 2 he ostane ti 25hp ... To za rejtove i interp mozes pricati maloumnicima koji ne znaju meni ne mozes jer znam razliku ... igro sam prije na low rejtovim i sa 0.1 interp tako da mi to nije strano ...

cao poz :)
Back to top Go down
Logi
MEMBERS
MEMBERS
Logi

Posts : 1419


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 20:01

LOCK !!
Back to top Go down
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 21:41

logouT wrote:
LOCK !!

UNLOCK; da ne kazu da je lockana tema, nemaju gdje demo postaviti ...
Back to top Go down
ANELL
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 37


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime4/5/2011, 22:43

good job
Back to top Go down
smithy
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 3


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime5/5/2011, 08:48

koyote wrote:
ok ok ok mi cekamo demo pa cemo onda pricati ... i bio ti je interp 0.1 i low rejtovi ti mene ubijes sa 10 metaka ja u tebe 30 metaka "saspem" ti ziv ... dobijes famas na kr burst usta 2 he ostane ti 25hp ... To za rejtove i interp mozes pricati maloumnicima koji ne znaju meni ne mozes jer znam razliku ... igro sam prije na low rejtovim i sa 0.1 interp tako da mi to nije strano ...

cao poz :)


Rateovi su mi svi podeseni bili 25000 101 101, a za interp priznati cu da mi je bio 0.1 u de_dust2, nakon toliko psovki, vrijedanja itd... rekao sam svojima da stave svi na infernu ex_interp 0.01 i stavili su...a jos je vise vrijedanja bilo na infernu :/...ali ajde nma vze kad dobijete taj server odigrat cemo pa nek bolji pobijedi ;) a demo cu ja okaciti cim mi ga dadne NINJA
POzzzz
Back to top Go down
smithy
MEMBERS
MEMBERS


Posts : 3


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime5/5/2011, 08:56

i da ako moze drugi put neku drugu mapu... vidim po forumu da igrate samo dd2 i inf :/ a u tome smo slabiji :P
Back to top Go down
FRiTZZY
LEADER
LEADER
FRiTZZY

Posts : 1938


unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime5/5/2011, 13:41

smithy wrote:
i da ako moze drugi put neku drugu mapu... vidim po forumu da igrate samo dd2 i inf :/ a u tome smo slabiji :P

BO3 ; porazeni prve bira drugu, itd.
Back to top Go down
Sponsored content




unknown v PLUGNPLAY Empty
PostSubject: Re: unknown v PLUGNPLAY   unknown v PLUGNPLAY I_icon_minitime

Back to top Go down
 

unknown v PLUGNPLAY

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
» unknown v PLUGNPLAY
» unknown v wx
» unknown v mix[+]
» unknown v mix[+]
» unknown v mix
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: unknown.iin team :: unknown team category [CS 1.6] :: Played CW matches-